טלפון להזמנות 055-9661464

הצהרת נגישות

עדכון: אפריל 2017.

כללי

פרח הסבון שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. פרח הסבון השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

נגישות בפרח הסבון

פרח הסבון מספקת את אתר האינטרנט לנגישות של אתר האינטרנט של UserWay שמופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לפרח הסבון לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של פרח הסבון על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

פרח הסבון ממשיכה במאמציה לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלה באופן מתמיד מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש רצוף, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות .

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתכנים באתרנו להיות נגישים לחלוטין, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של אי מציאה או חוסר זיהוי של הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם נתקל בקשיים בתוכן אתר פרח הסבון או שאתה זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לך.

יצירת קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של אתר פרח הסבון כדלקמן:

Email: info@flowersoaps.co.il

התוכן באתר זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.